Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Gnojna - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Lewin Brzeski(Gnojna + 23 km)

375 500 zł55,50 m² 6 765,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 55,5 m | balkon | ostatnie piętro | Lewin Brzeski ul. Narutowicza Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo, winda, duży balkon! Ciekawa, niepowtarzalna oferta dostępna tylko w naszym biurze! Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem, umiejscowione w nowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60,70 m² 7 084,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny! Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 720 zł54,34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań bardzo blisko centrum miasta. Kilka minut od inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne, supermarkety.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Henryków

Henryków(Gnojna + 22 km)

289 000 zł98 m² 2 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w Henrykowie. Lokal o powierzchni ok 98 m2 składający się z przestronnego salonu ( możliwość zrobienia kominka ) i 3.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł99,60 m² 6 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 99,6 m , usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Łokietka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Wiejska

Grodków(Gnojna + 7 km)

420 000 zł63,12 m² 6 653,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni od 63 do 113 m . Każde mieszkanie posiada prywatny ogródek oraz miejsce postojowe. Inwestycja powstaje na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg(Gnojna + 20 km)

390 000 zł76 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Duża przestrzeń w sercu miasta zamieszkaj klimatycznie i komfortowo! Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Brzeg(Gnojna + 20 km)

452 500 zł80,20 m² 5 642,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na ostatnim piętrze z widokiem na park. Prawdziwy penthouse dla rodziny! - 80,2 m2 - 4 ustawne pokoje - mieszkanie na planie prostokąta - daje ogromne możliwości aranżacyjne - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Częstocice(Gnojna + 12 km)

169 000 zł66,80 m² 2 529,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67 m , usytuowane w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do większych miejscowości. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gnojna

Gnojna,opolskie

98 000 zł139 m² 705,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zachęcamy Państwa do zakupu lokalu mieszkalno-użytkowego o powierzchni 138,74 m2 położonego w domu wolno stojącym w gminie Grodków. Lokal znajduje się na parterze, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gnojna

Gnojna,opolskie

115 000 zł77 m² 1 485,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcamy Państwa do zakupu mieszkania o powierzchni 77,44 m2 położonego na parterze domu wolnostojącego w miejscowości Gnojna w gminie Grodków. Nieruchomość składa się z salonu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij